Recenzja filmu 'Syzyfowe prace", na A4 ale może być mniej. dam naj ;))

SYZYFOWE PRACE : GŁÓWNI BOHATEROWIE ; -marcin borowicz , i andzrzej radek , bernard zygier, nauczyciele ,profesorzy , rodzice i uczniowie , -akcja toczy się w latach 70 , 90 wieku w małym mieście klerykowie , połozonym na ziemiach polskich pod zaborem rosyjskim. -PLAN ; 1 - SZKOŁA W OWCZARACH DO KTÓRYCH JEDZIE MARCIN 2- RUSYFIKACJA - NAUKA W SZKOLE 3- KLERYKÓW -EGZAMIN DO GIMNAZJUM 4- GAWRONKI-WAKACJE - ŚMIERĆ MATKI MARCINA (ROZPACZ CHŁOPCA I OPUSZCZENIE SIE W NAUCE 5-NAUKA W GIMNAZJUM 6- MARCIN ODCZUWA STRACH SAMOTNOŚĆ 7-KOLEJNE WAKACJE W GAWRONKACH OPOWIEŚĆ SZYMONA NOGI O POWSTAŃCACH 8-NOWE ZWYCZJE W GIMNAZJUM (surowe zakazy , śledzenie uczniów , znajomość z radkiem początki nauki w gimnazjum) 9-ANDRZEJ RADEK (korepetycje , kpiny kolegów , bójka wyżucenie z gimn., pomoc marcina ) 10-STWORZENIE KÓŁKA LITERATÓW 11-LEKCJA HISTORII 12-WYSTAPIENIE BERNARDA ZYGIERA (RECYTACJA REDUTY ORDONA ) 13-MIŁOŚĆ MARCINA DO BIRUTY 14-ZDANIE MATURY WAKACJE W GAWRONKACH , PRZYJAZD DO KLERYKOWA , WYJAZD BIRUTY (ZŁAMANE SERCE MARCINA ;/)