Zosia kupiła 5 dużych bułek i 3 chleby. Ile kosztowała bułka, a jaka była cena chleba, jeśli cena bułki stanowiła 45% ceny chleba? Rozwiąż zadanie, jeśli Zosia za zakupy zapłaciła 9,45zł.
Zosia kupiła 5 dużych bułek i 3 chleby. Ile kosztowała bułka, a jaka była cena chleba, jeśli cena bułki stanowiła 45% ceny chleba? Rozwiąż zadanie, jeśli Zosia za zakupy zapłaciła 9,45zł.