PROSZĘ o rozwiązanie zadania daje najjjj WSZYSTKO W ZAŁĄCZNIKU ;)

PROSZĘ o rozwiązanie zadania daje najjjj WSZYSTKO W ZAŁĄCZNIKU ;)
Odpowiedź

1. 24kg 66kg =90kg=90000g 32dag 2g=322g 1m 32cm=132cm 0,28km=280m=28000cm 2. zeszyt 0,72zł książka 9,36zł 9,36 : 0,72 = 13 Odp. Książka jest droższa od zeszytu 13 razy 3. jabłka : 1,6kg po 2,40zł gruszki : 2,5kg po 3,50zł 1,6*2,40=3,84 2,5*3,5=8,75 20-(3,84+8,75)=20-12,59=7,41zł Odp. Otrzyma 7,41zł reszty. 4. 10*10=100:10=10 5. 2 9/20 = 2,45

Dodaj swoją odpowiedź