? zł + 7 zł =17zł Ułożę treść zadania do zapisu

? zł + 7 zł =17zł Ułożę treść zadania do zapisu
Odpowiedź

Ania kupiła lalkę za 7 zł i misia za x zł. Razem zapłaciła 17 zł. Ile kosztował miś?

Magda i Ola zrobiły zakupy w sklepie osiedlowym. Za butelkę napoju i chipsy zapłaciły 17 zł. Ile kosztowała butelka napoju, jeśli za chipsy dziewczynki zapłaciły 7 zł?

Dodaj swoją odpowiedź