Jaś kupił 3,8 kg jabłek, 1.85 za kilogram. Ile Jaś powinien zapłacić?

Jaś kupił 3,8 kg jabłek, 1.85 za kilogram. Ile Jaś powinien zapłacić?
Odpowiedź

Jaś kupił 3,8 kg jabłek, 1.85 za kilogram. Ile Jaś powinien zapłacić? 3,8 kg razy 1,85 zł= 7,03 zł

3.8 * 1.85=7.03 zapłacil 7,03 zł.

1.85x3,8=7.03 zł Jaś powinien zapłacić 7 zł 3 grosze

Dodaj swoją odpowiedź