Jaś kupił 3,8 kg jabłek, 1.85 za kilogram. Ile Jaś powinien zapłacić?
Jaś kupił 3,8 kg jabłek, 1.85 za kilogram. Ile Jaś powinien zapłacić?
Jaś kupił 3,8 kg jabłek, 1.85 za kilogram. Ile Jaś powinien zapłacić? 3,8 kg razy 1,85 zł= 7,03 zł
3.8 * 1.85=7.03 zapłacil 7,03 zł.
1.85x3,8=7.03 zł Jaś powinien zapłacić 7 zł 3 grosze