Ile miał dzieci .? Jego 1 utwór. ? ile napisał utworów .? Jak nazywała się jego zona . ? Jak nazywał się jego ojciec .? Kiedy się urodził ? kiedy zmarł .? Jak miała na imię jego matka .? Gdzie się urodził .? Gdzie mieszkał w dzieciństwie . ? Gdzie zmarł . ? Gdzie został pochowany .? Czy zmarł ze starości . ? Czy był chory na padaczkę. ? O czym były jego utwory . ? Kiedy się ożenił. ? W jakim wieku były jego dzieci kiedy zmarł .? Jak brzmi nazwa jego najsławniejszego utworu? W jakiej miejscowosci zmarł?

Język polski

Podaj 20 pytań dotyczących życia Fryderyka Chopina np.: Kiedy urodził się kompozytor ? Jak miały na imię jego trzy siostry ?...