UŁÓŻ, A NIE ROZWIĄŻ !!! ile najwięcej batonów po 1,5 zł za sztuke i czekolad po 2.5zł można kupić za 200zł, jeśli batonów ma być o 10 więcej niż czekolad? to mają być tylko dwa równania, a nic więcej!nie chce rozwiązania ;p
UŁÓŻ, A NIE ROZWIĄŻ !!!
ile najwięcej batonów po 1,5 zł za sztuke i czekolad po 2.5zł można kupić za 200zł, jeśli batonów ma być o 10 więcej niż czekolad? to mają być tylko dwa równania, a nic więcej!nie chce rozwiązania ;p