Za dwa pączki i trzy ciastka z kremem Agnieszka zapłaciła 6zł i 9gr. Gdyby kupiła trzy pączki i dwa ciastka zapłaciłaby o 30gr mniej. Ile pączków mogłaby kupić Agnieszka za 18zł ?
Za dwa pączki i trzy ciastka z kremem Agnieszka zapłaciła 6zł i 9gr. Gdyby kupiła trzy pączki i dwa ciastka zapłaciłaby o 30gr mniej. Ile pączków mogłaby kupić Agnieszka za 18zł ?