Ania kupiła bochenek chleba za 1.40 i mleko za 1.50.Ile pieniedzy wydała musze narysowac drzewko i zapisac na nim formułę.

Ania kupiła bochenek chleba za 1.40 i mleko za 1.50.Ile pieniedzy wydała musze narysowac drzewko i zapisac na nim formułę.
Odpowiedź

1,40 + 1,50 =2,90 z kreskami a później 1,50+1,40 =2,90

to bedzie na pierwszej gałęzi 1,40 + w drugiej gfałezi 1,50 bna dole = i wynik 2,90 Proste

Dodaj swoją odpowiedź