Ola poszła do sklepu miała 10 zł kupiła 5 jajek za 2.50 i klo cukru za 4.20 ile razem zapaciła Ola i ile zostało jej reszty?
Ola poszła do sklepu miała 10 zł kupiła 5 jajek za 2.50 i klo cukru za 4.20 ile razem zapaciła Ola i ile zostało jej reszty?