Czym różnią się znane Ci przeglądarki internetowe? Podaj kilka różnic pomiędzy nimi.

Znam przeglądarkę Mozilla Firefox i Internet Explorer -Mozilla Firefox ma niewielką ilość błędów ma wiele prostych opcji i dodatków jest szybka w wyświetlaniu danych stron polecam zdecydowanie tą przeglądarkę Internet Explorer- zawiera znaczną ilość błędów, strony nie wyświetlają się tak szybko jak w mozilli lecz też jest prosta w obsłudze kiedyś miałem tą przeglądarkę i pojawiało się mnóstwo błędów proponuje tą 1 przeglądarkę.

Informatyka

Odpowiedzna poniższe pytania. a) Co to jest przeglądarka internetowa? b) Z jakiej przeglądarki lub przeglądarek korzystasz w szkole lub w domu? c) Jakie znasz inne przeglądarki internetowe? d) Czym różnią się znane ci przeglądarki? Podaj kilka różnic