Basia kupiła x kg bananów po 2 zł, zaś Ewelina o 3 kg bananów więcej. Ile razem zapłaciły za zakupy?. NAPISZCIE DANE I SZUKANE Z góry dzięki za pomoc :) Dam naj :)

Basia kupiła x kg bananów po 2 zł, zaś Ewelina o 3 kg bananów więcej. Ile razem zapłaciły za zakupy?. NAPISZCIE DANE I SZUKANE Z góry dzięki za pomoc :) Dam naj :)
Odpowiedź

2x+2x+3*2= =4x+6= =2(2x+3)

2x+2x+3*2=4x+6

Dodaj swoją odpowiedź