Zadanie tekstowr: Mama kupiła 2 mleka po 2,60 zł, 1 chleb po 1,90 zł,oraz 2 zeszyty po 0,85 zł. Ile razem za wszystko zapłąciła? Obliczenie:. Odp:.

Zadanie tekstowr: Mama kupiła 2 mleka po 2,60 zł, 1 chleb po 1,90 zł,oraz 2 zeszyty po 0,85 zł. Ile razem za wszystko zapłąciła? Obliczenie:. Odp:.
Odpowiedź

Odpowiedź w załączniku ;)

2*2,60+1,90+2*0,85= =5,2+1.9+1,7= =8,80 zł

2 mleka-2,60 zł 1 chleb-1,90 2 zeszyty-0,85 zł Razem: 2*2,60+1,90+2*0,85= =5,2+1.9+1,7= =8,80 zł Odp:Za wszystko mama zapłaciła 8,80 zł. LiCzĘ nA nAj;*;*;*

Dodaj swoją odpowiedź