1 arkusz papieru 45*64 cm kosztuje 0,27zł lub 0,71 zł. 1m² waży 135g. Ile kosztuje 1kg papieru?
1 arkusz papieru 45*64 cm kosztuje 0,27zł lub 0,71 zł. 1m² waży 135g. Ile kosztuje 1kg papieru?
1m²=10000cm² 1 arkusz =2880cm²=0,27zł lub 0,71zł 10000/2880≈3,5 1m²=0,95zł lub 2,49zł 1000g/135g≈7,4 1kg papieru kosztuje około 7,4*0,95zł=7,03zł lub 7,4*2,49zł=18,43
1 arkusz papieru 45*64 cm kosztuje 0,27zł lub 0,71 zł. 1m² waży 135g. Ile kosztuje 1kg papieru?...