za 0,5kg pieczark zapłacono 3,40zł ile trzeba zapłacić za 1,5kg pieczarek
za 0,5kg pieczark zapłacono 3,40zł ile trzeba zapłacić za 1,5kg pieczarek
za pieczarki zapłacono 10,20 Obliczenia 3,40 x 3
3,40*3=10zł20gr Odp:Za 1,5kg pieczarek trzeba zapłacic 10 zł 20 gr