Rozprawka o wyjazdach

W mojej pracy postaram się udowodnic iz Polacy którzy opuszczaja polske w celu poszukiwania pracy sa dobrymi obywatelami.
Pierwszym argumentem jest to ze Główną przyczyną, dla której Polacy postanawiają wyjechać z kraju do pracy na za granice są względy finansowe. Niemal od początku, gdy Polska weszła do Unii Europejskiej, a miało to miejsce 1 maja 2004 roku Wielka Brytania, która brykała się z olbrzymim niedostatkiem dobrze wykwalifikowanej kadry pracowniczej postanowiła otworzyć swój rynek pracy na pracowników z nowych państw członkowskich w tym na pracowników z nad Wisły.
Drugim powodem, dla którego niektórzy wyjeżdżają jest chęć zwiedzenia świata oraz dorobienia sobie kilku groszy potrzebnych na studia jak i pod szlifowanie języka. Takich osób jest jednak znacznie mniej niż tych, którzy wyjeżdżają, aby poprawić swoją sytuację finansową, a są nimi głównie studenci, którzy traktują te wyjazdy jako formę usamodzielniania się. Chcą oni także poznać nową kulturę i zwiedzić ciekawe miejsca. W mniejszym stopniu ci ludzie wyjeżdżają, aby zbadać rynek pracy i ocenić swoje możliwości, co do dalszego rozwoju przyszłej kariery zawodowej.

Uważam iż przekonalam wszystkich do mojej racji, ze Polacy którzy opuszczaja polske w celu poszukiwania pracy sa dobrymi obywatelami, ponieważ wedlug mnie Polacy wyjeżdżają po to aby się dokształcać i zarabiac pieniadze a nie dlatego ze im się

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Przekonaj dorosłych, że telefony komórkowe są niezbędne młodemu człowiekowi - rozprawka

Uważam, że telefony komórkowe są potrzebne młodemu człowiekowi w codziennym życiu, jak i na wyjazdach zagranicznych lub krajowych. Postaram się udowodnić to poniższymi argumentami.
Pierwszym i najważniejszym według mnie argumentem je...

Język polski

„Przekonaj rodziców, że warto wysyłać dzieci na wycieczki szkolne” rozprawka

Wiele dzieci nie ma możliwości wyjeżdżania na wycieczki z różnych powodów. Często są to problemy materialne lub rodzinne. Dzieci nie maja okazji poznawania nowych miejsc i krajów. Często słyszymy: „podróże kształcą”, więc dlacze...