internet jako źródło informacji wady i zalety od kiedy istnieje i kto wymyslił na 2 st A4  jak bedzie dobrze dodam punkty

1.Zaczynasz pracować w nowej firmie sprzedającej sprzęt radiowy, ale okazuje się, że nie ma ona swojej strony internetowej. Jakich użyłbyś argumentów, by przekonać szefa, że obecność w Sieci jest nieodzownym elementem działalności firmy? Na początku pokazałabym mu inne strony internetowe podobnych firm i wytłumaczyłam by mu na czym dane strony polegają. Powiedziałabym, że wiele ludzi swoje poszukiwania zwykle zaczyna od przeszukania stron internetowych zanim pójdą do sklepu. Zaproponowałam by stworzenie przez siebie takiej strony i wytłumaczyłam by swojemu szefowi, że w czasach gdy prawie każdy ma w domu internet taka strona może być dużą szansą na sukces w przyszłości. 2.Jakie są zastosowania internetu? Internet jako okno na świat ma bardzo wiele zastosowań. Po pierwsze internet to źródło nieograniczonej wiedzy z każdej dziedziny ponieważ codziennie dochodzą nowe prace na każdy temat. Po drugie internet upraszcza nam życie, bo dzięki niemu nie musimy na przykład jechać na drugi kraniec Polski po upragnioną rzecz tylko zamówić ja przez internet i dostać w przeciągu tygodnia pod sam dom. Po trzecie internet ułatwia nam jeszcze bardziej komunikacje. Dzięki komunikatorom możemy w ciągu sekundy porozumieć się z kimś kto mieszka na drugim krańcu świata. Po czwarte przez internet możemy pokazywać swoje uzdolnienia na stronach na których wchodzą ?poszukiwacze młodych talentów?. Na przykład strony literackie, fotograficzne itd. 3.Podaj zalety i wady Internetu (najlepiej w zestawieniu tabelarycznym). INTERNET WADY ZALETY Często dochodzi do uzależnienia od internetu Nieograniczony dostęp do wiedzy. Długie siedzenie przed monitorem doprowadza do psucia wzroku. Szybki dostęp do rozrywki dla każdego. Czasem w Internecie można trafić na strony na których są zawarte niedozwolone treści. Lepsza komunikacja. Czasem dochodzi do przestępstw popełnionych przez pedofilów na dzieciach które szukały znajomości przez internet (nie tylko na dzieciach). Ułatwianie sobie życia. Nigdy nie wolno podawać dokładnych swoich danych ponieważ czytać je może jakiś przestępca. Szansa zawiązania nowych przyjaźni.