Mam napisać o objawieniu Matki Bożej Rózancowej komu sie objawiła, kiedy i gdzie to ma być krótkie opowiadanie na strone w zeszycie. I tak żeby nie było zerżniete z netu całe

Matka Boża różańcowa objawiła się trójce małych dzieći Franciszkowi , łucji oraz chikacyncie. matka różańcowa  trzymała w swym ręku różaniećc prosoiła dzieci ,aby się modliły. moment objawienia poprzedza trzy objawienia anioła. trzecie objawienie było najważniejsze ponieważ  dokonało się to 13 lipca i obecie 13 dnia miesiąca w kościołacch jest odmawiany różaniec fatimski.