Przedstaw odezwy rzadu tymczasowego i potrogrodzkiej rady delegatow i zolnierzy w sprawie polskiej, czym byly obietnice zaborcow. Prosze o podanie w punktach

powołano tymczasowy Rząd Tymczasowy wybuchło przedwcześnie z powodu rewolucji pażdziernikowej wywołanej przez bolszewików na czele z W.Leninem. powstaje Rzeczpospolita Polska zaraz po odezwie Rządu Tymczasowego Rząd tymaczasowy obawiał się wpływów z Ameryki dlatego,że był przeciwny wielu odezwom i rewolucji lutowej w roku 1913.Piotrogrodzka Rada Delegatów Delegatów i Żołnierzy w sprawie polskiej była bezradna ponieważ powstała w Rosji z rozkazu W.Lenina,którydążył do rządzenia ziemiami polskimi,mogła jedynie być pomocniekiem i składać dokumenty w których zawatrwe były tajne informacje dotyczące polskich zesłańców na Syberię.Rada była zależna od rządów w.Lenina jak i J.Stalina,króry w 1915 wydał rozkaz o zniszczeniu rady,ponieważ nie podobało mu się żę polacy przeciwiają się armi czerwonej.Do głównych zadań Rady Delegatów było te żeby rodziny zabitych beztialsko Harkowie,Katyniu,Wilnie nie dowiedzieli się nigdy przez kogo zostali zabici.