Mam napisać teksty trzech piosenek o uśmiechu dla dzieci Na czwartek! Proszę o pomoc

Majka Jeżowska - Uśmiechnięty Order   Tyle różnych odznaczeń odokoła Że ich klapa pomieścić nie zdoła Lecz jadyne na świecie Które dają nam dzieci Jest naprawdę, naprawdę wesołe! Ref. Order uśmiechu - małe słoneczko Dobre słoneczko, co daje nam Radość za radość, uśmiech za uśmiech Grzeje nam w serca każdego dnia... Kiedy niebo ponuro się chmurzy Ludzie robią się także ponurzy Przetrząsają apteczki... Bardzo bak im słoneczka I marudzą, i dzień im się dłuży... Ref. Order uśmiechu - małe słoneczko... Dziecko: Czasem brak nam bardzo miłości Bo niedobrzybywają dorośli... Ale temu, kto kocha Chcemy dać chociaż trochę Chociaż trochę słonecznej radości! Order uśmiechu - małe słoneczko Które ma zawsze wesołą twarz Serce za serce, uśmiech za uśmiech Znak, że my wiemy kto kocha nas! Ref. Order uśmiechu - małe słoneczko...   ----------------------------------------------------------------------   Majka Jeżowska - Wszystkie Dzieci Nasze Są   Ach, co za smutas leje łzy lalki w płacz, misiek zły o, już się śmieje, nosek mu drży, deszczyk był a teraz wyschły łzy. Niebo rozjaśnia się samo mały uśmiech, jak tęcza, już dobrze, mamo! Wszystkie dzieci nasze są: Kasia, Michael, Małgosia, John, na serca dnie mają swój dom, uchyl im serce jak drzwi. Wszystkie dzieci nasze są: Borys, Wojtek, Marysia, Tom, niech małe sny spełnią się dziś, wyśpiewaj marzenia, a świat będzie nasz! Choć nie rozumiem mowy twej czytam lęk, czytam śmiech. Nuty nie kłamią, zbuduj z nich klucz, otwórz nim nieśmiałość naszych słów. Ważny jest serca alfabet, ciepły uśmiech, jak słownik, jesteśmy razem! Wszystkie dzieci nasze są: Kasia, Michael, Małgosia, John, na serca dnie mają swój dom, uchyl im serce jak drzwi. Nie jesteś sam, nasza piosenka ciągnie za rękaw, podaj mi dłoń i z nami stań nie ma dziś granic nasz dom Wszystkie dzieci nasze są: Kasia, Michael, Małgosia, John, na serca dnie mają swój dom, uchyl im serce jak drzwi. Wszystkie dzieci nasze są: Borys, Wojtek, Marysia, Tom, niech małe sny spełnią się dziś, wyśpiewaj marzenia, a świat będzie nasz! Będzie nasz, wyśpiewaj marzenia, a świat będzie nasz wyśpiewaj marzenia, a świat będzie nasz   -----------------------------------------------------------   The Kelly Family - Baby Smile (ta piosenka jest po angielsku, ale w przetłumaczeniu będzie brzmiała tak jak poniżej . Jeśli chcesz wersje angielską to mogłabym dopisać)   Uśmiech dziecka, uśmiech dziecka Dziecko sie śmieje, dziecko płacze Nie płacz skarbie, usmiechnij się. Wszystkie dzieci na świecie Śmieja się i bawią Dlaczego nie możemy robić tego co one? Dziecko sie uśmiecha, Dziecko sie uśmiecha, Dziecko sie uśmiecha, Dziecko sie uśmiecha, Dziecko sie uśmiecha, Dziecko sie uśmiecha, Nie płacz skarbie, usmiechnij się. Mama smażyła małe naleśniki Dziecko podeszło do lodówki Otworzyło drzwi i zrzuciło jajko. Ona smaży, nie słyszy go. Dziecko wciąż przy lodówce zrzuciło kolejne jajko i złapało masło. Niegrzeczne dziecko Niegrzeczne dziecko Niegrzeczne dziecko Niegrzeczne dziecko Niegrzeczne dziecko Niegrzeczne dziecko Nie płacz skarbie, usmiechnij się. Mamusia podała do stołu śniadanie dla dzieci. Potrzebowała trochę masła do naleśników. Dostrzegła dziecko gooyie gooyie. Mamusia złapała dziecko i wyszorowała je podczas gdy inne dzieci sprzątały gooyie gooyie. Dziecko sie uśmiecha, Dziecko sie uśmiecha, Dziecko sie uśmiecha, Dziecko sie uśmiecha, Dziecko sie uśmiecha, Dziecko sie uśmiecha, Nie płacz skarbie, usmiechnij się.   Nie wiem czy to o to Ci chodziło, ale mam nadzieję, że pomogłam .