Napisz po angielsku : Kilogram jabłek kosztuje 3 zł. Kilogram gruszek kosztuje 4 zł. Ile zapłacimy za 3 kg jabłek i kg gruszek ? Proszę o szybką odpowiedź

Napisz po angielsku : Kilogram jabłek kosztuje 3 zł. Kilogram gruszek kosztuje 4 zł. Ile zapłacimy za 3 kg jabłek i kg gruszek ? Proszę o szybką odpowiedź
Odpowiedź

Kilo of apples costs 3 zł. Kiloof pears costs 4 zł. How much pay for 3 kg of apples and pears kg?

The kilogramme of apples costs 3 zloty. The kilogramme of pears costs 4 zloty. Will we pay for 3 kg apples and the kg of pears?

Dodaj swoją odpowiedź