WYPRACOWANIE napisz o sytuacji w jakiej zdazylo cie sie zaryzykowac   moze byc zmyslone

Był sobie zwykły dzień , w którym jak zawsze rano do szkoły.. wstałam ubrałam sie i poszłam W szkole miałam tylko 3 lekcje wiec szybko zleciało, po powrocie w domu zaczełam sprzątać i robić lekcje. O godzinie 15 przyszła siostra i powiedziała że leci do Hiszpanii na rok czasu i czy chce lecieć z nią? powiedziałam że sie zastanowie ale ona powiedział że jak coś to szybko ba za godzine ma samolot. Wiec nie wiedziałam co zrobić usiadłam i zadzwoniłam do najlepszej koleżanki o radę ona powiedziała mi żebym nie jechała bo stracę rok w szkole i tak nikogo nie będę znać. Ale z jednej strony chciałam jechać bo przynajmniej bym zobaczyła Hiszpanie a z drugiej nie bo tu mam przyjaciół. była już godzina 15.25 a ja dalej nie była zdecydowana. Ale postanowiłam że pojade i zaczełam się pakować . To była szybka i mądra decyzja ;) bo tam znalazłam i przyjaciół i dobrą szkołę i nauczyłam się języka i chcę więcej niż na rok tu zostać chociaz tęsknie za swoim miastem i przyjaciółmi.