Czym Twoja szkoła różni się od tej,którą Kornel Makuszyński opisał w powieści Szatan z Siódmej Klasy ? (krótko) Daję 10pkt.! proszę , na szybko! :)

Moja szkoła różni się od szkoły w powieści "Szatan z siódmej klasy", gdyż nikt nie odkrył jeszcze sposobu odpytywania uczniów, chociaż wielu już próbowało. W mojej szkole jest mniej kultury niż w powieści. Dlatego że czasy się zmieniły i już nikt nie szanuje zarówno nauczycieli jak i pracowników szkoły. Zmienił się sposób prowadzenia lekcji. Każdy z uczniów ma możliwość zaprezentowania własnej lekcji, za pomocą prezentacji. Z tych sposobów korzysta coraz więcej nauczycieli.