Kartka z pamiętnika napisz fragment swojego pamiętnika

pamiętam jak byłem na wakacja ch było ciepło i wesoło.Pamiętam też że koleżanka dała mi swój pamiętnik.Lubiłem te wakacje bo były wesołe i spokojne, następnym razem ja dam jej swój pamiętnik

Dzisiejszy dzień był straszny. Rano po sniadaniu szybko pobiegłam na autobus , którym jeżdze do szkoły , niestety się spóźniłam. Na dworze było badzo zimno. Cała przemarznięta stałam na przystanku czekając na kolejny autobus. Po dłuższej chwili przyjechał. Gdy wreszcie dotarłam do szkoły, pobiegłam szybko do szatni żeby się przebrać. Potem zapukałam do klasy i wszedłam do srodka. Pani od razu nakrzyczała na mnie za spóźnienie a po chwili dała mi poprawiony sprawdzian. Dostałam jedynkę. Byłam bardzo zła. Na szczęście następne lekcje szybko zleciały. Po południu wróciłam do domu i zjadłam obiad. Później oglądałam tv. Następnie chciałam zacząć odrabiać zadania lecz okazało się że musze zaopiekować się młodszą siostrą gdyż rodzice wychodzą z domu. Miałam do odrobienia strasznie dużo zadań ale nie mogłam ich zrobić bo moja malutka siostra ciągle płakała. Wieczorem rodzice wrócili. Zajęłam się w końcu pracą domową . Gdy skończyłam byłam bardzo szczęśliwa że ten okropny dzięń się wreszcie skończył..