napisz charakterystykę wybranej postaci ( kolegi, koleżanki, rodziców lub znajomych) ma być: kim jest, wiek, czym się zajmuje, jaka jest, czym dla mnie imponuje, dlaczego ją cenię) PLISSS O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ DAM NAJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!

Osobą którą wybrałam jest moja koleżanka  Kasia .Ma  (np.) 12 lat i chodzi do tej samej klasy co ja.Jest bardzo miła. Lecz czasem denerwująca.Inponuje mi ty ze jest zasadnicza jak cos powie to musi tego dokonać. Cenie ja za to że jest kiedy jej potrzebuję i nidy mi niczego nie odmawia..:)

Moja koleżanka ma na imię Agata.Ma tyle lat co ja i uczy się w tej samej szkole.Jest szczupła,bardzo ładna,ma blond włosy i zielone oczy.Jej pasja to konie i bardzo lubi pomagać innym ludziom.Podziwiam ją za to, że bardzo pomaga innym ludziom.Jest harcerką a po szkole pomaga w domu opieki dla starszych osób.Zawsze umie doradzić innym i podnieść na duchu.