potrzebuje przetłumaczyc -5 zdan z przebiegu dnia -gdzie chciałbys mieszkac i dlaczego (jakis kródki tekst ok 10zdan) oczywiscie tekst po niemiecku i podspodem tłumacznie na polski z góry dziekuje

załacznik

Mein Tag   Ich stehe auf, ich esse etwas und ich gehe zu Schule. Dann sitze ich da 6 Stunden und dann fahre ich nach Hause. Ich mache meine Hausaufgaben. Dann gehe ich mit meine Freundin ins Kino. Danach habe ich English   Mój Dzień   Wstaję, jem coś i potem idę do szkoły. Siedzę tam parę godzin ( w szkole) i jadę do domu. Odrabiam prace domowe. Potem spotykam się z przyjaciółką i idziemy do kina. Potem mam angielski.       Wo will ich leben und warum   Ich wollte immer in Paris leben. Das ist sehr schone Stadt. Die atmosphare ist da sehr toll, und dass essen ist sehl lecker. Abends ist unheimlich. Die Stadt lebt immer. In Paris hat man viele Moglichkeite und deshalb will ich da leben. Die Menchen sind auch sehr interessiert.     Gdzie chciałabym mieszkać i dlaczego   Zawsze chciałam mieszkać w Paryżu. To piękne miasto. Atmosfera jest świetna a jedzenie przepyszne. Wieczorami jest niesamowicie. To miasto zawsze żyje. W Paryżu jest dużo możliwości dlatego chciałabym tam mieszkać. Ludzie tam są bardzo interesujący.