napisz zaproszenie na spotkanie ze znanym podróżnikiem. Dodaj w 2 akapicie informacje o przebiegu atrakcji.     POMOCY!

Zaproszenie Serdecznie zapraszam uczniów klasy Id publicznego gimnazjum nr1 na spotkanie ze znanym podróżnikiem Markiem Kamińskim. Pan Kamiński opowie Wam o swoich podróżach. Po wysłuchaniu pana Marka Kaminskiego czeka na Was poczęstunek. Spotkanie z podróżnikiem odbędzie się 23 paździenika (sobota) 2010 roku o godz.15:30.   Serdecznie zapraszam   Organizator spotkani mgr.................

W piątek w naszej szkole zapraszamy na niezapomniane spotkanie z Wojciechem Cejrowskim, podróżnikiem, fotografem, pisarzem. Spotkanie odbędzie się w sali numer 204 o godzinie 16. Przygotowaliśmy niezapomniane atrakcje! Podpisywanie książek Wojciecha Cejrowskiego, możliwość kupienia jego zdjęć jak również wspaniały konkurs z nagrodami.   Przyjdź poznaj wspaniałego polskiego podróżnika!