Napisz list do obecnych szóstoklasistów z radami jak bezstresowo i skutecznie ukończyć gimnazjum. 2 strony!!! Z góry dzięki!!!

Drodzy szóstoklasiści ! Napewno kazdy  z  was chcialbym beztresowo i skutecznie ukonczyc gimanazjum. Juz za  rok ukonczycie szkole podstawowa . My przywitamy was serdecznie  w nowym etapie waszego zycia jakim jest  gimnazjum . Napewno nie bedzie  to dla  was łatwe , dojdzie  duzo przedmiotów ale napewno dacie  sobie  rade , tylko trzeba  w siebie  uwierzyc. Radzimy wam  wziasc sie do nauki od pocztaku  roku a potem wszytko juz bedzie  dobrze . Nauczyciele jak w  kazdej szkole  sa mniej i bardziej  wymagajacy , wiec trzeba sie duzo uczyc . Bedzie  napewno trudniej  niz  w  od 1-6 , lecz dla  chcacego nic   trudnego . Kazdy kiedys  dostanie  jakas  zla ocene nie przejmowac sie  tym zabardzo bo chodzimy do szkoly zeby sie uczyc , wiec kazdy ma szanse na poprawe . Zyczymy wam jak najlepszych wynikow w nauce .