Ułóż krótkie (około 8 zdań) opowiadanie na temat: ,,Gdybym był(była) dyrektorem szkoły(prezydentem, gwiazdą muzyki pop - do wyboru)"

Odpowiedź

Gdybym była  dyrektorem szkoły byłabym zajeta nocami i dniami .Szkoła zależna by byla tylko odemnie .była bym na wszystkich akademiach i wszytkie nauczycielki  ztrudniała bym ja.Dzieci by mnie zawsze słuchaly i byly by grzeczne.  Wszedzie bym mogla wejsc ,do kazdej sali.Ludzie inaczej by mnie postrzegali.Ale jako dyrektor chciala bym uczyc takze jednego przedmiotu.Jak ja bym byla dyrektore to dzieci na przerwach by nie biegaly tylko spkojne jadly sniadanie.