1kg śliwek - 32zł 1kg rodzynek - 20zł Zosia kupiła pół kilo śliwek - tj. 16 zł Ja to zrobie z proporcji: 1 kg - 20 zł x - 16 zł X = 0.8 kg X - rodzynki Odp.: masa rodzynek kupionych przez Alę wynosi 0.8 kilograma. Dla podkreślenia szczegółów: 0.8 kg = 800 g (ale to tak dla zasady)
Zosia kupiła 0,5 kg śliwek po 32 zł za kg. 0,5 * 32 = 16 zł Ala zapłaciła tyle samo za rodzynki co Zosia, a więc 16 zł. Aby obliczyć ile gramów kupiła Ala wystarczy podzielić 16/20. 16/20 = 16 * 50/20 *50 = 800/100 = 0,800 kg = 800 gramów. Ala kupiła 0,8 kg rodzynek.
prosze mam na jutro pls dam naj pls?
prosze mam na jutro pls dam naj pls?...
przetłumacz dialog mam to na jutro pls dam naj tylko nie z tłumacza google ps w miejscach zaznaczonych kółkiem jest 2yet 3well 4never 5when 6was talking 7carefully 8big 9use to 10about
przetłumacz dialog mam to na jutro pls dam naj tylko nie z tłumacza google ps w miejscach zaznaczonych kółkiem jest 2yet 3well 4never 5when 6was talking 7carefully 8big 9use to 10about...
Proszę obliczcie mam to na jutro .......pls dam naj i ocenię na 5 __________________ 3/2/3 + 1/5/4=
Proszę obliczcie mam to na jutro .......pls dam naj i ocenię na 5 __________________ 3/2/3 + 1/5/4=...
Zad 1 str 12 ćwiczenia wierzymy w pana boga klasa v Pls Dam naj pls mam na jutro!!!
Zad 1 str 12 ćwiczenia wierzymy w pana boga klasa v Pls Dam naj pls mam na jutro!!!...
pls na jutro WAZNE DAM NAJ 1 i 2 cwiczenie MAM NADZIEKE ZE WIDAC
pls na jutro WAZNE DAM NAJ 1 i 2 cwiczenie MAM NADZIEKE ZE WIDAC...