Napisz podanie o przyjęcie do szkoły ponadgimnazjalnej .     PS : Nie aby odwalić tylko się do tego przyłożyć dam najj >>> imię i nazwisko wymyślone ;)

Janina Kowalska  Mława  06-500 Mława  Dyrekcja  Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie w roku szkolnym 2010/2011do pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego o profilu biologiczno-chemicznym. Prośbę swą motywuję tym, iż w bieżącym roku kończę Gimnazjum i chciałabym kontynuować naukęzgodnie z moimi zainteresowaniami. Pozwoli mi to na zrealizowanie mojego celu, którym jest dostanie się w przyszłości na Akademię Medyczną. Biologia i chemia to dziedziny moich zainteresowań, tak więc nauka tych przedmiotów sprawia mi dużo satysfakcji.  Informuję, że w gimnazjum uczyłam się języka angielskiego i rosyjskiego. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z wyrazami szacunku  Załączniki:  1 Życiorys  2. Świadectwo ukończenia gimnazjum  3. Świadectwo lekarskie 4. Opis ocen za I semestr  5. Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2. Monika Majeran  Ul. Mickiewicza 55  06-500 Mława Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Bema nr.1  w Ciechanowie Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do klasy I Liceum Ogólnokształcącego o profilu humanistyczno-prawnym. Obecnie jestem uczennica Gimnazjum w Stupsku. Moje zainteresowania wiążą się z przedmiotami humanistycznymi. Nauka ich sprawia mi satysfakcję i z pewnością pomoże mi to zrealizować marzenia. Poza tym chciałabym ukończyć studia prawnicze i zostać prawnikiem. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z poważaniem  Załączniki:  1 Życiorys  2.Świadectwo ukończenia gimnazjum  3.Świadectwo lekarskie 4.Opis ocen za I semestr  5.Wyniki egzaminu gimnazjalnego.   To jest przykład.