Napisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co teraz jest dla ciebie ważne.   Pozdro :)

Piszę ten list do samego siebie, ponieważ pragnę przeczytać go za kilka lat i przypomnieć sobie co było dla mnie ważne. Jestem uczniem gimnazjum i dużo czasu spędzam na uczeniu się i odrabianiu prac domowych. Jednakże wolny czas spędzam z moimi przyjaciółmi (imiona) i to oni są dla mnie najważniejsi. Codzimy razem na spacery do kina, uczymy się wspólnie i spędzamy ze sobą czas. Mam wiele marzeń (wymien je). Mam nadzieje że za te kilka lat bede z siebie dumny że je spełniłem i że w pełni wykorzystałem swoje dzieciństwo.