Przetłumaczy mi to ktoś na niemiecki? Pilnie potrzebuję tego na jutro, daje naj <3 W poniedziałek w mojej szkole odbył się dzień sportu. Uczniowie grali w różne dyscypliny sportowe, takie jak piłka nożna, piłka siatkowa i piłka ręczna. Mecze były bardzo ciekawe. Moja klasa zajęła pierwsze miejsce. Zdobyliśmy za to złoty medal.

Am Montag hielt meine Schule ein Sport-Tag . Die Schüler spielten eine Vielzahl von Sportarten , wie Fußball, Volleyball und Handball . Die Spiele waren sehr interessant . Meine Klasse den ersten Platz . Wir haben für die Goldmedaille gewonnen .

Am Montag fand in meiner Schulsport Tag statt. Schüler spielten eine vielzahl von Sportarten wie Fußball, Volleyball und Handball. Matches waren sehr interessant. Meine Klasse den ersten Platz. Wir haben für die Goldmedaille.