a) Jeden jogurt kosztuje 1,20 zł. Ile trzeba zapłacić za 10 jogurtów ? b) Za 10 kartonów mleka zapłacono 23,50 zł. Ile kosztował 1 karton? Proszę o obliczenia oraz odpowiedź. Daję naj ! <3

a) Jeden jogurt kosztuje 1,20 zł. Ile trzeba zapłacić za 10 jogurtów ? b) Za 10 kartonów mleka zapłacono 23,50 zł. Ile kosztował 1 karton? Proszę o obliczenia oraz odpowiedź. Daję naj ! <3
Odpowiedź

10*1,20=12 32.50:10=2.35 *-Razy

a) 10*1,20= 12 b)23,5/10=2,35

Dodaj swoją odpowiedź