1. Dlaczego wierze w Boga? 2. Dlaczego Jezus umarl na krzyzu? 3. Dlaczego Maryja jest Maktą Boza? Prosze o pomoc. Wiecej nie mam pkt mozecie sprawdzic jak bedziecie chcieli rozwiazac

1. wierzysz w Boga, ponieważ byłaś ochrzczona, i takiej wiary nauczyli cię rodzice, a poza tym wierzysz bo chcesz. chcesz Jego miłości,i chcesz żeby Bóg dawał ci tą miłość. Ja wierzę, bo wiele razy doświadczyłam Boga w sercu. 2. Jezus umarł na krzyżu, byśmy mogli być zbawieni, umarł, za nasze grzechy 3. Maryja jest Matką Bożą, ponieważ to  Bóg chciał, by została ona matką Jezusa, dlatego została wybrana na matkę Boga, dlatego ją tak nazywamy.