Opisz trzy sytuacje w szkole, które powodują u ciebie nadmierny stres. Do każdej opoisanej sytuacji zaproponuj sposób jej usunicia lub zminimalizowania.

1. W czasie pisania klasowki aby uniknac takich problemow trzeba sie nauczyc(; polecam rowniez pic sok z pomaranczy gdyz witamina C zmniejsaza wydzielanie hormonu stresu . wystarczy 2 szklanki dziennie 2.Podczas rozmowy z osoba ktora ci sie podoba moze rozwiazanie jest banalne ale nalezy kupic psa lub scisnac ocno kogos (to wszystko udowodnione naukowo). 3. Wystep przed cala klasa na ten problem jest bardzo proste rozwiazanie a mianowicie trzeba zrobic sklon(udowodnione naukowo)

Np.klasówki.Należy pić mięte lub po prostu wcześniej się kłaść aby rano wstać wypoczęta,bez stresu. Druga sytuacja to np.gdy cię odpytują.Należy wziąc wtedy bardzo głęboki oddech dzięki temu dotleniasz organizm a przede wszystkim rdzeń mózgowy który odpowiada za rozluznienie umysłu. Trzecia sytuacja:jesteś świadkiem bójki.Nalezy zgłosić to wychowawczyni lub komuś innemu.Nie należy sie tym denerwować. Trzeba wziąść dwa głębokie oddechy i po wszystkim xD Mam nadzieję że pomogłam ;) Pozdro ;*