napisz list do kolegi przekonujący że uprawianie ogrodu to zajęcie przyjemne i zdrowe dla życia (przynajmniej 1 strona A4)

napisz list do kolegi przekonujący że uprawianie ogrodu to zajęcie przyjemne i zdrowe dla życia (przynajmniej 1 strona A4)
Odpowiedź

Drogi kolego Pisze do Ciebie, aby przekonać Cię do tego, że uprawianie ogrodu to zajęcie przyjemne i zdrowe dla życia. Zajmowanie się ogrodem jest korzystne dla życia dlatego, że wykonujemy prace na powietrzu, gdy skoczysz możesz się pochwalić rodzicom  a oni wtedy mogą Cię wynagrodzić (np.: Dostać pieniądze , kupią Ci grę), jak ogród będzie wysprzątany możesz poćwiczyć na świeżym powietrzu będzie to wpływało dobrze na samopoczucie, nastrój i pomaga w walczeniu z depresją . Mam nadzieje, że Cię przekonałem do prowadzania ogrodu. Odezwij się. Pozdrawiam. Podpis (np. Felk Kolopu)

Warszawa,12.07.11 r.   Drogi Michale! We wiosnę a szczególnie w lato można założyć swój ogród z kwiatami, drzewami oraz krzewami. W ogrodzie można również zasadzić przeróżne krzewy z owocami takimi jak maliny, pożeczki, agrest, jażyny itd. Uprawianie ogradu jest bardzo ciekawe i przyjemne, a przy tym możesz spędzić bardzo miło czas. Ja zasadziłem sobie mały ogrudek. Co roku we wiosnę obserwuję jak otwierają się pąki na drzewach i rozkwitują kwiaty. Osy i przczoły zapylają rośliny a wszędzie dookoła słychać bzykanie. Natomiast w lato wszystkie pąki są już rozwiniętei ponuje wielki kolorowy świat . Polecam Ci założenie swojego własnego ogródka, zobaczysz jak fajnie wyglądają rośliny przez różne pory roku.     Serdeczne pozdrawiam   Patryk    

Dodaj swoją odpowiedź