musze napisac opowiadanie na jutro o magicznym przedmiocie. Pomuszcie prosze pozdrawiam Przemo

Może to byc np ołuwek ale nie taki zwykły może miec magiczną moc. zaczarowany ołówek (to może byc tytuł) pewnego dnia a dokładnie wczoraj byłam w szkole. Moja przyjaciel dał mi swłój ołówek bardzo się ucieszyłem ,ponieważ wiedziałem że jest dla niego czenny. następnego dnia pisałem prace domową tym ołówkiem jednak gdy chciałem nim coś napisac to wypadł rysik i musiałem natemperowac ołówek jednak ciągle wypadał rysik więc pomyślałem że ołówek jest zepsuty i wyrzuciłem go go śmieci.Następnego dnia po lekcjach na moim biurku znów zobaczyłem ten ołówek ale pomyślałem że mama mi go położyła na biurko.Dzisiaj miałem bardzo dużo pracy domowej więc natychmiast wziołem się w garśc. zaczełem pisac ołówkiem ale rysik nie wylatywał jak przedtem.Na zajutrz w szkole za zadanie domowe dostałem 6 a nigdy nie dostaję.Na przerwię pomyślałem że będe pisał zawsze tym ołówkiem.( A potem nigdy nie dostał 1 ani 2 z prac domowych ) bardzo się ucieszył i nazwał ołówek "magicznym". Nagle zadzwonił dzwonek i obudził mnie do szkoły.Okazało się że to był tylko sen.

Pewnego dnia poszłem do szkoły z nowym długopisem... Nie wiedziałem zadania z matematyki i pomyślałem sobie gdyby ten długopis potrafił rozwiązać to zadanie...ale by było fajnie :) i nagle długopis sie podniósł i zaczął robić zadanie... nie wierzylem własnym oczom... i pani mówi żebyśmy jej pokazali zadania,myślałem że ten długopis nabazgrał tam coś i że to bedzie żle ale okazało się że było dobrze i dostałem piątke... hura hura!!! i tak już na zawsze bylo,gdy czegoś nie wiedziałem to ten długopis wszystko za mnie zrobił...