Zredaguj przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego .Postaraj się wywołać serdeczny nastruj.zadbaj o to aby twoje przemówienie było szczere i autentyczne. prosze o pomoc przemówienie nie musi być długie

Szanowni tu zebrani! Chciała bym bardzo serdecznie podziękować nauczycielom oraz rodzicom za trud i zrozumienie, za pomoc i prowadzenie do sukcesu. Dzięki wam jesteśmy tu teraz i cieszymy się z naszych osiąnięć pomimo, że nie zawsze byliśmy uprzejmi dla was za co bardzo przepraszamy. Również bardzo serdecznie dziękuję pani pedagog za to, że gdy mieliśmy problem ona zasze starała się go rozwiązać. Najserdeczniejsze podziękowania skladamy pani widzedyrektor i panu dyrektorowi dzięki którym mamy zaszczyt uczyć się w tej szkole. Bardzo nam przykro, że opuszczamy szkołę na okres dwuch miesięcy ale gdy wakacje miną znowu odwiedzimy progi naszej wspaniałej szkoły!   Mam nadzieję, że jest dobrze! Pozdrawiam:)