Napisz krótkie opowiadanie w którym opiszesz jak w grudniu zachorowałeś na grypę (10 zdań)

Rano jak zawsze musiałam jechaćdo szkoły autobusem.Gdy wsiadłam do autobusu i usiadłam to wszędzie słyszałam jak ktoś kicha i kaszle.Gdy wyszłm z autobusu poszłam do sklepu żeby kupić drożdrzówke do szkoły i zamnąw kolejce stała pani która smarkała nos i kaszlała nie zatykając buzi.Gdy dotarłam już do szkoły było mało osub i sięzdziwiłam.Siadłam z koleżankąw ławce, a ona była przeziębiona i nie chcący kichneła na mnie. Jak lekcje sięskończyły wybiegłam ze szkoły zapomniawszy szalika i czapki,pobiegłam do kolerzanki która była chora daćjej notaki z lekcji i prace domową. Poszłam na autobus lecz on nie przyjechał musiałam iść na piechote do domu.Idąc zaczą padać śnieg i miałam całe włosy mokre bo czpki nie miałam.Gdy wruciłam do domu nie miałam czsu żeby wypić herbaty i wysuszyć włosy.Poszłam do swojego pokoju odrobićlekcje i uczyć sięna kartkówke.Gdy rano wstałam miałam okropny kaszel i katar i musiałam pujść do lekarza bo byłam chora.