Charakterystyka mieszkanców planet z ,,małego ksiecia " chociarz z dwa zdania -Próznego -pijaka -bankier -latarnik   POMÓŻCIE !!!!

Charakterystyka mieszkanców planet z ,,małego ksiecia " chociarz z dwa zdania -Próznego -pijaka -bankier -latarnik   POMÓŻCIE !!!!
Odpowiedź

prozny- Wszystkich przybyszów traktuje jako swoich wielbicieli, wciąż czeka na oklaski i wyrazy podziwu i uznania. Mały Książę zupełnie nie rozumie, dlaczego Próżnemu tak bardzo zależy na pochwałach.   pijak-Chociaż może nie był złym człowiekiem, miał on wiele negatywnych cech. Pijak pił aby zapomnieć, że pije co świadczy o jego słabości i bezradności. Czytając o nim rodzi się w nas współczucie. Współczujemy mu ponieważ budzi on wrażenie nieporadnego. Pijak jest osobą, która nic nie robi co nie świadczy o nim dobrze. Wstydzi się tego, że pije i użala się nad sobą z tego powodu. bankier-był zły zadufany w sobie potrafiłm tylko liczyc pieniadz .dla niego nie liczyli sie inni tylkop on sam uwazal ze jest najbogatszy i wszystko nalezy do niego   latarnik-latarnik nie był tak jak inni ludzie np jak krol zarozumialec próżny próżniak tylko on był po prostu inny.        

Dodaj swoją odpowiedź