kupiono 12 zeszytów. Zeszyty w linię były po 3,50zł a w kratkę po 4,50zł.zapłacono 49zł. Ile kupiono zeszyt w linię , a ile w kratkę? O ile kupiono więcej zeszytów w kratkę niż w linię? PROSZĘ TO NA DZISIAJ!!!
kupiono 12 zeszytów. Zeszyty w linię były po 3,50zł a w kratkę po 4,50zł.zapłacono 49zł. Ile kupiono zeszyt w linię , a ile w kratkę? O ile kupiono więcej zeszytów w kratkę niż w linię? PROSZĘ TO NA DZISIAJ!!!