reklama ktoś - dzińdobry pani Aneto. aneta-dzińdobry ktoś-czy prubowała pani kiedyś serka DANIO. aneta-nie. ktoś-a może chciała by pani sprubować. aneta-tak a ile on kasz tuje ktoś-tylko 75gr aneta- dzienkuje za informację dowidzenia ktoś-dowidzenia. reklama dzińdobry czy kiedy kolwiek jedliście serek danio. nie . a chcecie tak!! a ile on kosztuje tylko 70gr. to najlepszy produkt polecam są różne smaki od wyboru do koloru.polecam możecie go znajść w polskich sklepach naprawde polecam kosztuje tylko 70gr.
Potzrebna mi jakas reklama obojetnie jakiego produktu.Z podziałem na role 2 osobowa grupa:) Pomocy ;D daje naj
Odpowiedź
Dodaj swoją odpowiedź