Czy twoim zdaniem mass media* wyprą tradycyjną książkę ? Opszcie krótko.   *Mass media - środki masowego przekazu.

moim zdaniem mass media już wyparły książkę. przykładem może być to że uczniowie nie czytają lektur lub czytają je rzadko jeśli do wyboru mają nakręcony film. np ja sam aobejrzałam Pana Tadeusza a nie czytałam w ogóle. czasem recenzje w internecie streszczenia lub e-booki mają większe przebicie niz książka. nawał lektur w polskiej szkole zmusił uczniów do kombinowania i ułatwiania sobie życia i tak też robią.książki stały się przykrym obowiązkiem a nie przyjemnością.

Moim zdaniem i owszem wyprą , ponieważ i tak mniejsza cześc społeczeństwa przestaje sięgać do ksiązek. Wiadomo na codzien , ze mass media jest szybszym i łatwiej dostepnym środkiem przekazu. A już w szczegolnosci internet , którego ma juz ponad połowa społeczenstwa. Wiele mozna się dowiedziec a przy tym wykorzystać. Ale moim zdaniem przesto , ze srodki masowego przekazu mają aż taki wpływ wieksosc ludzi będzie otewiona i beda mieli mniejsza mozliwosc wypowiedzi. Ksiązki dają nam możliwosc wysiłku umysłowego jak i poprawiaja nasza koncentracje.   Mam nadzieję, ze pomogłam sama pisałam. ; )