Napiszę reportaż na temat " jeden dzień z życia gimnazjalisty " Bardzo prosze, koniecznie potrzebne na jutro. Tylko nie kopiujcie pracy z google czy cos. Dam naj ! ;p

Wczoraj spędziłam jeden dzień w szkole gimnazjalnej. O 8.00 rozpoczęła się pierwsza lekcja. Uczniowie czekali pod klasami już o 7.50. Wyglądali na zaspanych , lecz pełnych zapału, sił oraz chęci do rozpoczęcia nowego dnia w szkole. Lekcja ta trwała 45 minut. Następnie była przerwa. Uczniowie na niej przepisywali zaległe lekcje inni zaś rozmawiali ze sobą a jeszcze inni odpoczywali przed kolejną lekcją. Wszystkie przerwy tego dnia wyglądały podobnie. Ja w szkole byłam do godziny 14.30 i obserwowałam uczniów. Muszę stwierdzić ,że kiedy usłyszeli dzwonek do domu po siódmej lekcji to radość , którą stracili wcześniej znowu wróciła na ich twarze.