potrzebne mi są pomysły na prezent i zaproszenie na dzień rodziców .... błagam pomożecie mi??? plissss. :)

na prezent: ramka pusta i do każdej włożyć swoje zdjęcie, jakiś fajny dzbanek i nasypać do srodka cukierków te pomysły zawsze się sprawdzają :) zaproszenie: kup różę i przywiąż mała karteczke z zaproszeniem do niej

Serdecznie zapraszam Moich ukochanych rodziców na imprezę z okazji Dnia Rodziców który odbędzie się dnia ..... na szkolnym boisku / korytarzu o godzinie... . Mam nadzieję, że przyjdziecie                                                                       Wasza kochająca córeczka ....