Co sądzisz o zawieraniu znajomości za pośrednictwem programów telewizyjnych lub czatów internetowych ( rozwasz problem w formie rozprawki )

Co sądzisz o zawieraniu znajomości za pośrednictwem programów telewizyjnych lub czatów internetowych ( rozwasz problem w formie rozprawki )
Odpowiedź

Moim zdaniem zawieranie znajomości na czatach internetowych jest złe.Uważam tak ze względu na to że nieiwemy dokładnie ktos siedzi po 2 stronie ekranu.Niewiem czy osoba za którą się podaje jest nią.Równie dobrze może to być złodziej,który chce zdobyc nasze zaufanie aby okraść nas.Uważajmy na znajomych z internetu.Moim zdaniem lepiej poznać kogoś spotykając się "oko w oko".W ostateczności jeśli ktoś nie ma znajomych mozna wybrać drogę przez internet ale nie jest to do końca bezpieczne.   Mysle za 4 bedzie moze nawet  5 jak poprawisz błedy ort.

Co sądzisz o zawieraniu znajomości za pośrednictwem programów telewizyjnych lub czatów internetowych ? Internet nie jest grożny tylko wtedy gdy korzystamy z niego rozsądnie. Każda zawierana znajomość za pośrednictwem interneru nie jest zła , możemy poznać opinie innych ludzi na różne tematy . Poznać inne kultury i świat. Lecz nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej i  jakie ma intencje. Zdarzały się już przypadki podawania się lub podszywania pod inne osoby gdy dochodzi do spotkania . Może to być starsza osoba wtedy właśnie może stać nam się krzywda szególnie gdy jest się młodym człowiekiem . Lub osoba w naszym wieku , wtedy odkrywamy że ktoś wcale nie jest taki sam jak my i spotyka nas rozczarowanie . Moim zdaniem zwieranie znajomości nie jest złe. Nie każda poznana osoba w internecie musi byc pedofilem czającym się za rogiem . Możemy poznać nowych ludzi , zdobyć nową przyjażń. Lecz powinniśmy też zachowac zrowy rozsądek . Pochopnie nie podejmować decyzji o spotkaniu się z tą osobą sam na sam .  Drugim argumentem przemawiającym za moją tezą moga być programy , które " łączą ludzi " . W tym jednogodzinnym odcinku ludzie się poznają  , są pewni że nie jest ta osba dla nas zagrożeniem . Widzą ją , więc nie można się za kogoś podszyć. Nie zawsze musi tak być że zostają mężem i żoną .Mogą być przyjaciółmi lub zwykłymi znajomymi , którzy wybierają się do kina , na zakupy lub wspólne spotknia.  Kolejnym faktem jest wzajemna pasja , realizowanie marzeń. W internecie można znależć wszystko co nas interesuje. Także osoby które mają takie same cele w życiu jak my. Można się poradzić , pogadać . i co z tego że ta osoba mieszka na drugim końcu świata . Tym bardziej staje się to ciekawsze , że jest osoba na tym świecie podobna do nas. Można kontynuować znajomość przez takie programy jak gg lub skypa . ZObaczyć go na żywo prze internet. Może kiedyś w przyszłości wybierze się na wycieczkę do swojego znajomego  z internetu . Podsumowując , przykłady te nie są może prawdziwe ale mogły się zdarzyć. Przecież nikt nie zapisuje ile osób poznanych w internecie jest dobrych . Tylko większość materiałów gromadzonych na temat znajomości w internecie to przypadki o pedofilach . Media rozdmuchują te sprawy. Dlatego ludzie sądzą  że znajomości te są złe. 

Dodaj swoją odpowiedź