wyobraź sobie że twoja klasa klasa była w dniach 1-2maja na szkolnej wycieczce w Sandomierzu .napis z sprawozdanie z wyjazdu.

Wyruszyliśmy w droge o 7 a w sandomierzu bylismy juz o 11 droga zajela nam 4 h . W autokarze spiewalismy rozne piosenki. W sandomierzu bylismy na planie serialu "Ojciec Mateusz" i zwiedzalismy rynek.

2 maja o 7 mieliśmy zbióre przy Miejskim Osrodku Kultrury do Sandomierza. O 7 20 wsiedliśmy do autokaru. Po dwuch godzinach byliśmy już w Sandomierzu. Wszyscy mieli kurtki przeciwdeszczowe, ponieważ padał deszcz. Po zakwaterowaniu się króre trwało pół godziny autokarem pojechaliśmy na rynek. Pani opowiadała nam legendy o Sandomierzu. O 14 wruciliśmy na obiad. itd.