Przemówienie na bal gimnazjalny (bal klasy 3) zawierające krótkie podziękowanie dla rodziców. potrzebuje jak najszybciej DAJĘ NAJ!!!!!!!!

Spotkaliśmy się tu szczęśliwie w dniu, w którym my, uczniowie,kończymy edukację w gimnazjum. Dzień ten jest dla nas szczególny, ponieważ wkrótce świat stanie przed nami otworem. Wkraczamy w kolejny etap naszego życia, życia dojrzalszego, wymagającego od nas odpowiedzialności i konsekwencji w podejmowaniu wyzwań. Każdy z nas pojdzie swoją wybraną ścieżką. Mamy plany na przyszłość, mamy marzenia, które zaczniemy realizować. Coraz bardziej wkraczamy w dorosłość i będziemy ponosić jej konsekwencje. Jesteśmy tu dzięki naszym Kochanym Rodzicom. To Wy jako pierwsi posłaliście nas do szkoły, pomagaliście w nauce i ocieraliście łzy, kiedy efekty naszej edukacji pozostawiały wiele do życzenia. To Wy wierzyliście w nas do końca, mobilizowaliście do walki z własnymi słabościami, trzymaliście kciuki na sprawdzianach i egzaminach, usprawiedliwialiścienieusprawiedliwione godziny i staliście za nami murem na każdym zebraniu z rodzicami. Kochani Rodzice. Zaszczepiliście w nas ziarno poznawania świata, zgłębiania wiedzy i dowartościowywania siebie. Patrzymy na Wasze uśmiechnięte twarze dumni z tego, że wspólnie podołaliśmy temu etapowi naszego życia. Zdajemy sobie sprawę, że jeszcze wiele nauki przed nami, wiele też kłopotów i życiowych potyczek. Wierzymy jednak, że w dalszym ciągu będziecie z nami. Może już nie będziecie ocierać nam łez i trzymać za rękę, ale będziecie zawsze blisko, zawsze gotowi zmobilizować nas do nauki, kiedy przyjdą chwile zwątpienia. Wierzymy, że będziemy wartościowymi ludźmi. Będziemy nimi dzięki Wam, bo to on Was wszystko się zaczyna. To Rodzice budują w dziecku ambicję, mobilizację i chęć dążenia do obranego celu. Dziękujemy Wam Kochani Rodzice za wsparcie, przepraszamy za przykre chwile, które czasem się zdarzały.  Teraz jesteśmy mocniejsi, bardziej twardzi i gotowi na kolejne wyzwania. Chcemy kiedyś być podobnymi rodzicami dla swoich dzieci, bo Rodzic to autorytet i najprawdziwszy przyjaciel. Bezgranicznie Wam dziękujemy.   :) może troszke pomoglam:)