Napiszę jeden dzień z życia gimnazjalisty - dziennik.   Błagam pomóżcie ;)

10 września 2011, godz. 17:24   Dzisiaj jest sobota. Trzeba odrobic zadania domowe, pouczyc się. Czeka mnie kartkówka z biologii w następnym tygodniu, a ja zamierzam napisac ją co najmniej na 4.  Wstałam po godz. 9, ubrałam się, umyłam. Potem siadłam do komputera i tak zleciały 3 godziny. Po relaksie wzięłam się za lekcje i tak zeszły 2 godziny... Nad jedną głupią chemią! Ale na szczęście w końcu zrozumiałam o co w tym chodzi, więc mogę spac spokojnie. Teraz jeszcze napiszę rozprawkę na polski, a resztę zrobię w niedzielę. Teraz czas na relaks, a co mi tam.

WROCŁAW  02.09.2011  -PIĄTEK   Wstałam  jak nigdy z uśmiechem na twarzy pewnie dlatego że to był pierwszy dzień szkoły zjadłam , ubrałam się i wyszłam z domu . Po dojsciu do szkoły poznałam nowych znajomych .Pierwszy dzień w szkole mijal nadzwyczaj szybko .Gdy zadzwonił ostatni dzwonek wziełam plecak i szybko wybiegłam z szkoły bylam umuwiona z przyjaciółką . Świetnie się bawiłam niestety dochodziła 22 więc musialam wracać do domu dzień spędzilam bardzo dobrze i mam nadzieje że kolejne też takie będą :)